Home

никога Филаделфия Аделаида u18 цска-софия лудогорец 1 2 купа на бфс вторник кражба огромен

Славия размаза ЦСКА 1948 при 18-годишните и е на финал за Купата на БФС -  БГ Футбол - Други - Gong.bg
Славия размаза ЦСКА 1948 при 18-годишните и е на финал за Купата на БФС - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Левски загуби минимално от Лудогорец за Купа БФС, всичко ще се реши на  "Герена" - KotaSport
Левски загуби минимално от Лудогорец за Купа БФС, всичко ще се реши на "Герена" - KotaSport

Юношите на Септември на финал за Купата на БФС след победа над Лудогорец -  БГ Футбол - Други - Gong.bg
Юношите на Септември на финал за Купата на БФС след победа над Лудогорец - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Лудогорец U18 отстрани Левски за Купата на БФС, класира три отбора на 1/2 -  финал - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Лудогорец U18 отстрани Левски за Купата на БФС, класира три отбора на 1/2 - финал - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

U18: ЦСКА-София - Лудогорец 1:2 | Купа на БФС - 1/8 финал - YouTube

Лудогорец U18 спечели Купата на БФС, ще играе в Младежката шампионска лига  - Topsport.bg
Лудогорец U18 спечели Купата на БФС, ще играе в Младежката шампионска лига - Topsport.bg

Септември и Лудогорец с равенство в първия полуфинал за Купата при U18

🔴🏆 ЦСКА U18 е на 1/2-финал за Купа БФС, след като отстрани Лудогорец U18!  | 🔴🏆 ЦСКА U18 е на 1/2-финал за Купа БФС, след като отстрани Лудогорец U18!  🎥 Вижте най-любопитните
🔴🏆 ЦСКА U18 е на 1/2-финал за Купа БФС, след като отстрани Лудогорец U18! | 🔴🏆 ЦСКА U18 е на 1/2-финал за Купа БФС, след като отстрани Лудогорец U18! 🎥 Вижте най-любопитните

Лудогорец U18 взе Купата на БФС след обрат над Черно море | ПФК Лудогорец

Лудогорец и Левски за Купата на БФС ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

U18: Лудогорец - Черно море 1:1 (5:3 след дузпи) | Купа на БФС - Финал |  ПФК Лудогорец
U18: Лудогорец - Черно море 1:1 (5:3 след дузпи) | Купа на БФС - Финал | ПФК Лудогорец

Лудогорец U18 спечели с 4:1 реванша със Спартак (Варна) за Купата на БФС |  ПФК Лудогорец
Лудогорец U18 спечели с 4:1 реванша със Спартак (Варна) за Купата на БФС | ПФК Лудогорец

ЦСКА U18 ще се изправи срещу Левски, Славия или На... - Столица.bg

Левски“ U18 отпадна от турнира за Купа БФС след дузпи (ВИДЕО) - ПФК Левски  София
Левски“ U18 отпадна от турнира за Купа БФС след дузпи (ВИДЕО) - ПФК Левски София

U18: ЦСКА-София - Лудогорец 1:2 | Купа на БФС - 1/8 финал | ПФК Лудогорец