Home

Голям бариерен риф разоръжаване национален флаг купа 8 декември варна leka atletika си сътрудничат езеро весел

Над 160 ученици се състезаваха в "Ученическа купа Варна" - Морски Gong -  DarikNews.bg
Над 160 ученици се състезаваха в "Ученическа купа Варна" - Морски Gong - DarikNews.bg

Лека атлетика - Спортно училище Варна

Новата 2021 започна с високи спортни постижения на студенти от Технически  университет - Варна - Технически Университет - Варна
Новата 2021 започна с високи спортни постижения на студенти от Технически университет - Варна - Технически Университет - Варна

250 студенти се включиха в "Купа 8 декември". Наградиха призьорите

Първа езикова гимназия стана шампион по футбол за VIII-X клас | Новини |  Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Първа езикова гимназия стана шампион по футбол за VIII-X клас | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Осмокласник от Варна се върна с бронз от световното по информатика в Букурещ

Студентски турнири Купа 8 Декември

Сериозни проблеми за леката атлетика във Варна - Dsport.bg

Студенти Успехи

Ноа и Шерика отвяха конкуренцията на Световното по лека атлетика - Лека  атлетика - Dsport.bg
Ноа и Шерика отвяха конкуренцията на Световното по лека атлетика - Лека атлетика - Dsport.bg

СК Супер спорт Архиви - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Балканите на световното по лека атлетика в Лондон - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
Балканите на световното по лека атлетика в Лондон - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Заслужена радост за Спартак! Отборът получи Купата и златните медали. –  www.Spartak-Varna.net – инфо, страст и манталитет!
Заслужена радост за Спартак! Отборът получи Купата и златните медали. – www.Spartak-Varna.net – инфо, страст и манталитет!

Над 20 училища ще се включат в „Бързи и сръчни“ и ученическа купа “Варна” |  Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Над 20 училища ще се включат в „Бързи и сръчни“ и ученическа купа “Варна” | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Започват спортните турнири за „Купа 8 декември“ 2018 | Новини | Животът във  Варна - официален сайт на Община Варна
Започват спортните турнири за „Купа 8 декември“ 2018 | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Варненски лекоатлет спечели бронзов медал от Балканското първенство -  Паралел 43
Варненски лекоатлет спечели бронзов медал от Балканското първенство - Паралел 43

КАЛЕНДАР
КАЛЕНДАР

Лека атлетика - СКЛА " ЕВЪР " Варна | Facebook

Около 100 деца от 1 и 2 клас се състезаваха по лека атлетика - Спорт

Спорт Варна | Varna

МУ– Варна стана шампион по плуване в турнира „Купа 8 декември“ | Moreto.net  - Варна
МУ– Варна стана шампион по плуване в турнира „Купа 8 декември“ | Moreto.net - Варна