Вятър избор спецификация купа бургас шахмат 2019 спектър тласък внимателен

Община Бургас

Златното момиче на българския шах Нургюл Салимова с нови постижения - Спорт

ЗВЕЗДНО ДЕРБИ В ПЛЕВЕН "ДВУБОЙ НА ЗВЕЗДИТЕ" - bulchess.com

шахматен клуб бургас 64

9-годишна шампионка по шахмат мечтае да победи Веселин Топалов - Новини от  Actualno
9-годишна шампионка по шахмат мечтае да победи Веселин Топалов - Новини от Actualno

Втори турнир - Легендарни пловдивски треньори

Започна вторият международен детски шахматен турнир Купа Траяна

Политологът Тодор Галунов четвърти на силен шахматен турнир : RegNews.NET -  Новини по всяко време
Политологът Тодор Галунов четвърти на силен шахматен турнир : RegNews.NET - Новини по всяко време

Шахмат в България | Facebook

Българка стана европейски шампион по шахмат

Шахматен клуб "Бургас-64" | Burgas

Нургюл Салимова - златната роза на българския шах. На 16 г. състезателката  от “Бургас 64” се класира за световната купа при жените - 168 Часа
Нургюл Салимова - златната роза на българския шах. На 16 г. състезателката от “Бургас 64” се класира за световната купа при жените - 168 Часа

Благотворителен шахматен сеанс с участието на Нургюл Салимова ще се проведе  в Бургас - Вестник Утро
Благотворителен шахматен сеанс с участието на Нургюл Салимова ще се проведе в Бургас - Вестник Утро

Купа „Абритус“ пак „отплава“ за Бургас – Вестник "Екип 7"

Шахматен клуб "БУРГАС 64" - bulchess.com

Бронзов медал от Световната купа по шахмат за бургазлията Диян Костадинов -  Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com
Бронзов медал от Световната купа по шахмат за бургазлията Диян Костадинов - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

шахмат - публикации - Стр 2 — Actualno.com

Рекордно участие в тазгодишното издание на шахматния турнир за купа "Янко  Гюзелев" - Искра.бг
Рекордно участие в тазгодишното издание на шахматния турнир за купа "Янко Гюзелев" - Искра.бг

Poligraff.NET - Блиц-шах турнир събра рекорден брой играчи в Бургас -  Новини от Бургас, страната и света
Poligraff.NET - Блиц-шах турнир събра рекорден брой играчи в Бургас - Новини от Бургас, страната и света