Home

тъмен скоба аспект иван стоянов плевен тенис регулиране притежание възможност

Новини - Българска федерация по тенис

85 аматьори мериха сили в турнира на КАИ Национална тенис лига в Плевен

БТА :: Коко Гоф се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство по  тенис на САЩ
БТА :: Коко Гоф се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство по тенис на САЩ

БТА :: Глушкова преодоля квалификациите на турнир по тенис в Тунис

Кметът на Долни Дъбник награди победителите в турнира по тенис на маса |  Плевен За Плевен
Кметът на Долни Дъбник награди победителите в турнира по тенис на маса | Плевен За Плевен

Тенис на 40 градуса по Целзий

Димитър Топчийски и Албена... - Българска федерация по тенис | Facebook

Национал на Италия идва за фестивала по тенис на маса в Албена - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Национал на Италия идва за фестивала по тенис на маса в Албена - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Несломими Сакса и Вальо Бонев са четвъртите шампиони в турнира „В памет на  Тео“ - Tennis Diana
Несломими Сакса и Вальо Бонев са четвъртите шампиони в турнира „В памет на Тео“ - Tennis Diana

Младите звезди на България - Росица Денчева

Български тенисист се завърна успешно от Украйна

БТА :: Полякинята Ига Швьонтек е новата водачка в световната ранглиста по  тенис при жените
БТА :: Полякинята Ига Швьонтек е новата водачка в световната ранглиста по тенис при жените

24 българчета се класираха за втория кръг на „Bulgaria Cup“ – НАЦИОНАЛЕН  ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР
24 българчета се класираха за втория кръг на „Bulgaria Cup“ – НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР

Шампионът по тенис на маса Иван Стоянов е оптимист за развитието на този  спорт в България /ИНТЕРВЮ/ - Добрич - DarikNews.bg
Шампионът по тенис на маса Иван Стоянов е оптимист за развитието на този спорт в България /ИНТЕРВЮ/ - Добрич - DarikNews.bg

Казанлъшката тенис школа доминира на Hissar Open 2018 - Тенис - БГ тенис -  Gong.bg
Казанлъшката тенис школа доминира на Hissar Open 2018 - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

БТА :: Чжу Лин и Леся Цуренко ще играят на финала на турнира по тенис в Хуа  Хин
БТА :: Чжу Лин и Леся Цуренко ще играят на финала на турнира по тенис в Хуа Хин

80 хиляди е инвестицията в новия тенис-комплекс в Плевен

БТА :: Роберто Баутиста Агут ще играе срещу кореец на финала на турнира по  тенис в Аделаида
БТА :: Роберто Баутиста Агут ще играе срещу кореец на финала на турнира по тенис в Аделаида

8-годишен бургаски талант в тениса надви всички у нас и ще представя  България на финал в Испания - Последни новини от Бургас и региона  E-burgas.com
8-годишен бургаски талант в тениса надви всички у нас и ще представя България на финал в Испания - Последни новини от Бургас и региона E-burgas.com

Бургаска гордост: Дани Стоянов спечели титлата на Държавното първенство по  тенис
Бургаска гордост: Дани Стоянов спечели титлата на Държавното първенство по тенис