Официално откриха тенис сезона в Албена - 2017.04.10 - Спортни - новини от  Добрич
Официално откриха тенис сезона в Албена - 2017.04.10 - Спортни - новини от Добрич

Кристина Кънева втора на Киндер-а по тенис в Пловдив

Новини - Българска федерация по тенис

Малките тенисисти от ТК “Албена“ спечелиха Регионалното отборно първенство  в Пловдив
Малките тенисисти от ТК “Албена“ спечелиха Регионалното отборно първенство в Пловдив

тенис - Новини - Дарик

Варненски тенис таланти с медали от турнир в Несебър - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Варненски тенис таланти с медали от турнир в Несебър - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Тенис клуб "Августа Траяна" | Stara Zagora

Кристина Кънева с победа във финалите на "Kinder+Sport" на М...

Престижна международна тенис верига за деца за първи път в България -  Tennis.bg
Престижна международна тенис верига за деца за първи път в България - Tennis.bg

2016 Washburn Tennis Media Guide by Washburn Athletics - Issuu

Престижна международна тенис верига за деца за първи път в България |  Министерство на туризма
Престижна международна тенис верига за деца за първи път в България | Министерство на туризма

Бъдещият тенис елит на България си дава среща в Албена (видео)

Бъдещият тенис елит на България си дава среща в Албена | Регионална  телевизия Добрич - телевизията на Добруджа
Бъдещият тенис елит на България си дава среща в Албена | Регионална телевизия Добрич - телевизията на Добруджа

Тенисистка от Пловдив взе награда за феърплей в детски турнир

2015 Washburn Tennis Media Guide by Washburn Athletics - Issuu

Общински спортни имоти - Габрово - Троен триумф за Тенис клуб „Габрово“

Млади тенисисти играха за класиране в турнира от веригата "Киндер +" -  Новини от Бургас
Млади тенисисти играха за класиране в турнира от веригата "Киндер +" - Новини от Бургас